ERC ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI

Gastronomi, hiçbir zaman geçerliliğini yitirmeyecek alanlardan biridir. Mutfak çalışması koordine isteyen, belirli bir genişlikte olması istenen zorlu bir çalışma alanıdır. Ancak her şef ve yardımcıları, kendi hünerlerini göstermek için profesyonel bir mutfak alanına ihtiyaç duyarlar. Fırın, ocak ve kullanılacak tüm mutfak ürünlerinin profesyonel ve endüstriyel alana uygun olması gerekmektedir. Bu nedenle cafe, restoran ve otel gibi büyük işletmelerde daima endüstriyel mutfak kullanımı yapılmaktadır. Firma olarak sunduğumuz hizmetler doğrultusunda, tüm ekibimiz profesyonel kişilerden oluşmakta ve endüstriyel mutfak ekipmanlarımız mutfak alanı için en dayanıklı ürünlerden oluşmaktadır.

Endüstriyel mutfak kullanım açısından her ne kadar en iyisi olsa da aslında oldukça tehlikeli bir bölgedir. Doğru bir süreç yürütülmediği takdirde hasar yaratabilecek noktalardan biridir. Bu noktada, firma olarak sunduğumuz tüm ürünlerde tüm tehlike öğelerini en aza indirmek için çalışma yapmaktayız. Bizlere sunulmuş olan mutfak içerisinde doğru bir konumlama yaparak, ürünlerimizin kullanımında herhangi bir sorun teşkil etmeden ya da alanı daraltmadan kullanma yapılmasını sağlıyoruz. Endüstriyel mutfak ekipmanları ile firmamız her zaman sizlere en uygun ve en dikkatli durumu sunmak için çalışmaktadır. Endüstriyel mutfak ekipmanları, farklı birçok parçadan oluşmaktadır.

Cafe, restoran ya da otel gibi büyük işletmelerde ekipman eksiğinin ya da mutfağın yeni baştan düzenlenmesi gerekebilir. Bu durumda bize ulaşan kişiler ile gerekli tüm konular görüşüldükten sonra çalışmalar başlamaktadır. Belirtildiği gibi ilk olarak mutfak konumu ve mutfağın iç dizaynı nasıl olacak o belirlenmektedir. Ardından endüstriyel mutfak ekipmanları için hangi bölgelere konulacağı, hangi bölgelerde daha pratik kullanım olacağı ve en az tehlike yaratacağı ortamlar belirlenir. Tüm bu işlemlerin ardından ekibimiz mutfak kurulumuna başlamaktadır. Bizlere sıfırdan vermiş olduğunuz mutfağınızı endüstriyel mutfak ekipmanları ile güvenli, kaliteli ve daha kullanışlı bir alana dönüştürmekteyiz.

Firma kapsamında müşteri memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Ürünlerimizde her zaman en üst kaliteden ürünleri müşterilerimize sunmaktayız. Endüstriyel mutfak ekipmanları için sizlere genel bir kullanım anlatımı yapıldıktan sonra mutfağınızı en iyi şekilde sizlere teslim ediyoruz…